RFDOM – Domy Szeregowe Kamieniec Wrocławski

Dowiedz się więcej o firmie

RFDOM Sp. z o.o.

FIRMĘ RFDOM Sp. z o.o. tworzą wspólnicy o kilkunastoletnim doświadczeniu w prowadzeniu firm w różnych branżach nie tylko związanych z budownictwem. W 2020 roku połączyli swoją wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować mądrze zaprojektowane i starannie wybudowane, w atrakcyjnej lokalizacji domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. 

Właściciele firmy traktują swoją  wspólną  inwestycję jako przykład solidnego, przemyślanego i nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Chcemy zaoferować domy o funkcjonalnych wnętrzach, wybudowanych z wysokiej jakości materiałów, ale w bardzo przystępnej cenie.

Staraliśmy się wybrać działkę w jak najlepszej lokalizacji z pełną infrastrukturą, dobrym połączeniem drogowym i bliskością najpotrzebniejszych obiektów publicznych, a zarazem spokojnym zacisznym miejscu, idealnym do mieszkania i odpoczynku po pracy.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w branży instalacji grzewczych oraz ze swoich prywatnych inwestycji. Starannie zaprojektowany od podstaw budynek wraz z otoczeniem przez pracownię architektoniczną DSD rozumiejącą potrzeby i oczekiwania przyszłych właścicieli jest gwarancją funkcjonalności, nowoczesnych rozwiązań i ergonomii. 

Brak ścian nośnych wewnątrz budynku pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. 

Naszym celem jest pełne zadowolenie osób, które zdecydują się na zakup naszych domów, aby bez cienia wątpliwości poleciły przyjaciołom i znajomym nasze kolejne inwestycje.

PROJEKT

Funkcjonalność
Oczekiwania właścicieli

TECHNOLOGIE

Nowoczesna Technika
Przyjazna Mieszkańcom

finanase

Promocyjna Cena
Atrakcyjne Finansowanie